Współpracujemy z 17 największymi bankami w Polsce. Pełna oferta największych banków w jednym miejscu.

Jednym z najważniejszych kryteriów, mających wpływ na przyznanie przez bank kredytu, jest posiadanie tzw. zdolności kredytowej. Określa się ją na podstawie mierzalnych czynników, różnych w zależności od banku.

Jest to jedna z przyczyn dla której warto skorzystać z doradztwa Pośrednika kredytowego, który przeprowadzi wstępną analizę Twojej zdolności kredytowej, dzięki czemu istotnie zmniejszy się ryzyko narażenia Cię na odmowę banku.

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy można przeznaczyć na dowolny cel – np. zakupy, wakacje czy spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań. Bank nie będzie weryfikował sposobu wykorzystania przyznanych kredytobiorcy środków finansowych.
Dla dopełnienia wszystkich formalności niezbędny jest dokument potwierdzający tożsamość oraz wysokość dochodów. Pracujący na umowę o pracę powinni dostarczyć zaświadczenie o zatrudnieniu oraz wysokości wynagrodzenia. W przypadku mniejszych kwot kredytu możliwa jest decyzja o przyznaniu kredytu opierająca się na oświadczeniu kredytobiorcy o jego dochodach.

Kredyt Hipoteczny

Przy indywiduaych doborze kredytu hipoecznego warto skorzystać z usług pośrednika finansowego, który płynnie porusza się wśród ofert banków, promocji i niuansów.
Kredyty hipoteczne należą do jednych z najbardziej złożonych produktów finansowych. Składa się na nie wiele elementów proceduralnych, czynników finansowych, dokumentów, spraw urzędowych. Pośrednik nie tylko wyjaśni wszystkie niezrozumiałe kwestie, ale także będzie Twoim wsparciem w rozmowach z bankiem, na wszystkich etapach pozyskiwania kredytu.

Kredyt konsolidacyjny

To kredyt przeznaczony na spłatę posiadanych już:

  • kredytów gotówkowych,
  • kredytów ratalnych,
  • kredytu samochodowego,
  • kart kredytowych.

Kredyt konsolidacyjny spowoduje, że wiele uciążliwych rat płatnych w różnych dniach miesiąca zamienisz na jedną, zazwyczaj niższą ratę.

Hipoteczny Kredyt Konsolidacyjny

Przeznaczony na spłatę różnych posiadanych zobowiązań:

  • kredytu hipotecznego,
  • kredytów gotówkowych,
  • kredytów ratalnych,
  • kredytu samochodowego,
  • karty kredytowe,
  • gotówkowego kredytu konsolidacyjnego.

Decydując się na hipoteczny kredyt konsolidacyjny kilka comiesięcznych rat, płatnych w różnych terminach, zamieniasz na jedną, zazwyczaj zdecydowanie niższą ratę, dzięki dłuższemu okresowi kredytowania oraz niższemu oprocentowaniu.

Hipoteczny Kredyt Refinansowy

Kredyt przeznaczony na spłatę drogiego i niewygodnego kredytu mieszkaniowego, zaciągniętego w innym banku jakiś czas temu.